CardClan umożliwia nawiązywanie znaczących kontaktów z klientami, współpracownikami i członkami społeczności dzięki spersonalizowanym kartom cyfrowym dostarczanym bezpośrednio do ich skrzynki odbiorczej.

Nawiąż bardziej znaczące kontakty z klientami i współpracownikami dodając osobisty charakter dzięki cyfrowym kartkom z życzeniami.

Możesz wysyłać kartki na każdą okazję w tym zaproszenia na wydarzenia, święta, kontynuacje spotkań, prezenty, a nawet akcje promocyjne. Skorzystaj z integracji z serwisem Canva, aby ułatwić proces projektowania jednym kliknięciem lub wybierz spośród ponad 500 szablonów idealnej karty.

Ponieważ szablony można dostosowywać, możesz dodaj obrazy, wiadomości, efekty wizualne i wyświetl podgląd swojej karty przed jej wysłaniem do czyjejś skrzynki odbiorczej.

Projekt karty

Projektuj spersonalizowane cyfrowe kartki z życzeniami, integrując się z serwisem Canva lub wybierając spośród ponad 200 szablonów.

Możesz być pewien, że będziesz nigdy więcej nie przegapisz ważnej daty dzięki zaawansowanym funkcjom planowania oraz prosty interfejs typu „przeciągnij i upuść”.

Po utworzeniu idealnej karty możesz zaplanować ją z wyprzedzeniem, aby bezproblemowo wysyłaj zbiorczo do listy odbiorców.

Ważne wydarzenia są odnotowywane na mapie drogowej, a także będziesz mógł śledzić dostawę karty bezpośrednio na desce rozdzielczej.

Planowanie kart

Zapamiętaj ważne daty i przygotuj odpowiednie karty z potężnymi funkcjami planowania.

CardClan ułatwia również współpracuj na kartach grupowych, zapraszając osoby za pomocą jednego łącza, które można udostępniać.

Dokładnie udostępnij link za pośrednictwem poczty e-mail, tekstu lub mediów społecznościowych a każdy może dodać swój osobisty charakter do Twoich kart.

Możesz bez wysiłku walczyć ze swoim zespołem w miejscu pracy i sprawić, że Twoi klienci poczują się docenieni dzięki aktualnym wiadomościom grupowym.

Udostępnione karty

Współpracuj z łatwością na kartach grupowych, udostępniając łącze do edytora za pośrednictwem poczty e-mail, tekstu lub mediów społecznościowych.

Z CardClanem możesz też szybko zarządzaj różnymi markami korzystając z wielu miejsc pracy. Oznacz swoje obszary robocze białymi etykietami za pomocą niestandardowych motywów i domen wysyłać markowe karty, które reprezentują Twoją firmę.

Członkowie zespołu mogą tworzyć listy kart w oparciu o różne modele zaangażowania klientów i śledź je w osobnych pulpitach nawigacyjnych.

Dodatkowo możesz połącz swoje konto e-mail, aby dostawa karty była jeszcze bardziej osobista.

Zarządzaj komunikacją dla różnych marek za pomocą segregowanych miejsc pracy oznaczonych białymi etykietami i list kart.

Dzięki CardClan możesz tworzyć i wysyłać spersonalizowane karty cyfrowe, które wspierają znaczące kontakty z klientami, współpracownikami i bliskimi. Spraw, aby komunikacja online była bardziej ludzka.