Switchboard Canvas to oparta na interfejsie API platforma do tworzenia obrazów i filmów dla marketerów cyfrowych i twórców, którzy chcą zaoszczędzić czas dzięki automatyzacji.

 

Dzięki Switchboard Canvas możesz utwórz jeden responsywny szablon i użyj go do wygenerowania wielu obrazów w dowolnym wymiarze.

Zbuduj swój szablon w kilka minut za pomocą intuicyjnego internetowego narzędzia projektowego Switchboard, aby rozpocząć.

Będziesz mógł przesyłać własne czcionki i obrazy, aby tworzyć markowe obrazy i filmy za pomocą niestandardowego szablonu.

 

Twórz wiele obrazów o połowę szybciej, korzystając z jednego responsywnego szablonu.

Po zbudowaniu szablonu obrazu możesz wymieniaj elementy w czasie rzeczywistym za pomocą Switchboard Canvas APIlub narzędzie bez kodu, takie jak Zapier.

Połącz Switchboard Canvas z narzędziami zwiększającymi produktywność, takimi jak Airtable, Pabbly Connect i Integrately to zacznij automatyzować proces tworzenia treści.

W ten sposób spędzisz mniej czasu na żmudnej, powtarzalnej pracy projektowej, a więcej na doskonaleniu swojej rzeczywistej strategii treści.

 

Zadzwoń do rozdzielnicy

Połącz się z narzędziami niewymagającymi kodu, takimi jak Zapier, aby zautomatyzować przepływ pracy przy tworzeniu treści.

Switchboard Canvas jest pełen profesjonalnych funkcji, które jeszcze bardziej ułatwiają tworzenie treści.

Użyj przetwarzania wsadowego, aby produkować więcej treści na dużą skalę. Wszystko, co musisz zrobić, to połączyć się z Airtable lub plikiem ze wszystkimi wejściami, a Switchboard zajmie się resztą!

Masz międzynarodową publiczność? Możesz przetłumacz dowolny tekst na ponad 70 języków za pomocą interfejsu API Switchboard.

 

Interfejs API rozdzielnicy

Użyj interfejsu API Switchboard, aby przetłumaczyć tekst na ponad 70 języków, a nawet przetwarzać wsadowo swoje obrazy!

Zachowaj wszystkie swoje obrazy w marce przez przesyłanie zasobów projektowych, takich jak czcionki i logo, do biblioteki jednym kliknięciem.

Możesz także organizować zasoby projektowe w folderach, dzięki czemu wiesz, gdzie wszystko jest, gdy musisz je zaktualizować.

Dodatkowo, ponieważ możesz aktualizować wszystkie zasoby projektu marki, Switchboard Canvas pomaga upewnij się, że używasz najnowszej wersji projektu na szablonach graficznych i wideo.

 

Biblioteka zasobów projektowych

Prześlij wszystkie swoje zasoby projektowe, takie jak logo i czcionki, aby upewnić się, że wszystkie Twoje obrazy są zgodne z marką.

Tworzenie angażujących treści 24/7 może wyczerpać nawet najbardziej kreatywnych ludzi. („Po prostu opublikujmy więcej kociąt w śmiesznych czapeczkach. Jest piątek i chcę wracać do domu”.)

Switchboard Canvas pozwala zautomatyzować tworzenie obrazów i wideo za pomocą responsywnych szablonów, dzięki czemu możesz skupić swoją twórczą energię na strategii treści.

Uprość proces tworzenia treści.