Noysi to najlepsza platforma komunikacyjna. Przestań płacić za Zoom, Slack, Trello i Dropbox i przejdź na rozwiązanie typu „wszystko w jednym” już dziś!

Wszystko, czego potrzebujesz do pracy zespołowej.

Noysi upraszcza komunikację biznesową, oszczędzając czas.

Bezpieczne i szyfrowane wiadomości, z nieograniczonym miejscem do przechowywania plików, gdzie możesz bezpośrednio przesyłać całe foldery bez kompresji, menedżerem zadań i kalendarzem zintegrowanym z Gmailem i Outlookiem. Rozmowy wideo z nieograniczoną liczbą użytkowników i czasu, które obejmują wszystkie wymagane funkcje, takie jak czat, podnoszenie rąk, zarządzanie uczestnikami, udostępnianie ekranu, nagrywanie rozmów bez limitów i dodatkowych opłat, przesyłanie strumieniowe do serwisu YouTube i wiele innych. Menedżer aktywności do kontrolowania otwartych sesji i wszystkich wykonywanych czynności, zwiększając bezpieczeństwo. Noysi ma zarówno wersję stacjonarną, jak i mobilną. Noysi wykładniczo zwiększa produktywność pracowników, rozwiązując stratę czasu generowaną przez różne usługi na różnych platformach.

Przestań płacić za Zoom, Slack, Trello lub Dropbox i przełącz się na Noysi w tej wyjątkowej okazji.

Plan jest nieograniczony w jednym zespole, w którym możesz tworzyć nieograniczoną liczbę kanałów i grup z nieograniczoną liczbą użytkowników. Jeśli chcesz utworzyć więcej niż jedną drużynę, każda drużyna musi zrealizować kupon.

Sprawdź mapę drogową: https://github.com/orgs/NOYSI/projects/3

Przeczytaj recenzje: https://www.gartner.com/reviews/market/workstream-collaboration/vendor/noysi/product/noysi