Poszukiwanie różnorodnych zdjęć modelek to wyzwanie dla marketerów, projektantów i innych, którzy często potrzebują wizualizacji w swojej pracy.

Teraz możesz uzyskać odpowiednie obrazy w ciągu zaledwie kilku minut!

Generated Photos 1

Poznaj Generated Photos, stale rosnący zbiór uderzająco realistycznych ujęć głowy osób w każdym kolorze i wieku, wyprodukowanych w całości przez sztuczną inteligencję.

Generated Photos 2

Możesz szybko wybrać wymagane modele za pomocą filtrów, które obejmują pochodzenie etniczne, płeć, wiek, kolor włosów i emocje.

Generated Photos 3

Ponadto możesz wybrać tło: przezroczyste lub kolorowe.

Generated Photos 4

Wszystkie zdjęcia są spójne pod względem jakości i stylu. Idealnie do siebie pasują i pasują do każdego zastosowania: profile demo, reklamy, wizualizacje itp.

Generated Photos 5

Ponieważ żadna z tych 2,6 mln osób nie jest prawdziwa, zdjęcia są bezpieczne do użytku komercyjnego. Nie musisz się martwić o dobra osobiste, RODO, tantiemy i inne kwestie prawne. (Więcej informacji można znaleźć w regulaminie pod adresem http://generated.photos/terms-and-conditions).

Wygenerowane zdjęcia to oszczędność czasu i konieczność dla marketerów, projektantów stron internetowych i UX, twórców gier i twórców treści.