Potrzebujesz nowoczesnego logo i grafiki, które są już dopasowane do Twojej marki? Mojomox zawiera narzędzie do tworzenia logo z nowoczesnymi czcionkami i profesjonalnymi szablonami marketingowymi, które są już w Twoich kolorach i czcionkach.

Mojomox 1

Mojomox zawiera narzędzie do tworzenia logotypów słownych z unikalnymi i nowoczesnymi czcionkami. Wpisz nazwę swojej firmy, przetestuj różne czcionki, dostosuj wagę i śledzenie. Użyj gotowej palety kolorów lub wybierz własną. Zobacz swoje logo, czcionki i kolory w przykładowych aplikacjach w czasie rzeczywistym, takich jak telefon, wizytówka lub witryna internetowa.

Mojomox 2

Z każdym utworzonym logo Mojomox automatycznie generuje zestaw marki na podstawie wybranych kolorów i czcionek. Możesz mieć wiele zestawów marek, a każdy z nich można dostosować.

Mojomox ma katalog szablonów dla profesjonalnie wyglądających zasobów marketingowych, które są zgodne z marką. Po ustawieniu kolorów i czcionek marki zobaczysz wszystkie szablony już przekonwertowane na szablony niestandardowe.

Mojomox 3

Internetowe narzędzie do projektowania graficznego Mojomox jest oparte na profesjonalnym oprogramowaniu, ale jest uproszczone również dla osób niebędących projektantami.

Aby zachować spójność marki, użyj unikalnych czcionek Mojomox w swojej witrynie. Są tak łatwe do osadzenia jak czcionki internetowe Google i bardzo szybko się ładują.