Linkjoy pomaga marketerom uzyskać duży zwrot z inwestycji z ich linków, udostępniając linki społecznościowe, retargeting linków i linki do postów na Instagramie.

 

Funkcja Linkjoy Link in Bio pozwala w kilka minut stwórz mikro landing pages zoptymalizowane pod kątem urządzeń mobilnych za pomocą motywów i konfigurowalnych układów.

Więc możesz dostosuj układ do swoich produktów i usług by się wyróżniały i zawierały wezwania do działania w celu zwiększenia liczby konwersji.

Będziesz mógł kierować swoich obserwatorów we właściwe miejsca i generuj ruch na swojej stronie, dodając linki do swoich usług, produktów i filmów. („Zrób krok w górę, chodź jeden, chodź wszyscy!”)

A dzięki przydatnej, szczegółowej funkcji analitycznej możesz mierz unikalne kliknięcia, które otrzymuje Twoja treść, i śledź typy treści, które preferują Twoi odbiorcy.

Biolinki do mediów społecznościowych

Dzięki Linkjoy możesz uzyskać niestandardowy link bio do domeny, aby wybrać najlepszą zawartość, jaką masz.

Przy ograniczonych szansach na konwersję w mediach społecznościowych Linkjoy pomaga jak najlepiej wykorzystaj ten jeden biolink.

Utwórz klikalną, zoptymalizowaną stronę docelową za pomocą jednego linku dzięki czemu obserwatorzy mogą łatwiej niż kiedykolwiek trafić dokładnie tam, gdzie chcesz.

Gdy obserwujący klikną Twój link bio, zobaczą Twój kanał z klikalnymi obrazami, których mogą użyć, aby rozpocząć zakupy lub sprawdzić strony Twojej witryny.

Linki do postów na Instagramie

Linkjoy pozwala dodawać linki do każdego posta na Instagramie, dzięki czemu Twoi obserwatorzy mogą iść gdziekolwiek chcesz.

Chcesz wydobyć więcej z reklam w mediach społecznościowych?

Użyj Linkjoy, aby skróć adresy URL i uruchom skrypty, aby ponownie kierować użytkowników jednorazowych.

Po skróceniu linków będziesz mógł spersonalizować ostatnią część adresu URL, aby zapewnić bezproblemową obsługę marki.

Poza tym możesz też śledzić liczbę kliknięć linków, współczynniki konwersji, źródła odesłań, lokalizacje i urządzenia.

Utwórz skrócony adres URL

Możesz skracać, śledzić i dostosowywać swoje linki, aby ponownie kierować użytkowników jednorazowych.

Analizy Linkjoy w czasie rzeczywistym pozwalają: mierz ROI prosto z Instagrama i dowiedz się, jak ludzie wchodzą w interakcję z Twoimi linkami i postami.

Aby podnieść poprzeczkę, możesz również uzyskać dalszy wgląd poprzez: śledzące piksele z Twoich ulubionych usług, takich jak Google Analytics, Facebook i Google AdWords.

Po prostu przejdź do pulpitu nawigacyjnego, aby zmierzyć łączną i niepowtarzalną liczbę kliknięć dla każdego elementu treści, jednocześnie śledząc lokalizacje kliknięć.

Wykresy lokalizacji, strefy czasowej i urządzeń

Śledź, mierz i analizuj, w jaki sposób Twoi obserwatorzy wchodzą w interakcję z Twoimi linkami, dzięki czemu możesz zrobić więcej tego, co działa!

Próba ustalenia, który link powinien znajdować się w twoim biografii na Instagramie, jest jak próba wybrania swojego ulubionego Pokémona. (Czy nie powinniśmy ich wszystkich złapać?)

Linkjoy pomaga zrobić więcej za pomocą jednego łącza, dzięki czemu możesz łatwo kierować ruch w dowolne miejsce i ponownie kierować użytkowników jednorazowych.

Przenieś swój link w bio na wyższy poziom.