„Przestrzeń wariantów” to pierwsza książka trylogii Vadima Zelanda „Transerfing rzeczywistości” (Reality Transurfing). Chodzi o bardzo dziwne i niezwykłe rzeczy.

To jest tak szokujące, że nie chcę w to uwierzyć. Ale wiara nie jest wymagana – sam się przekonasz. Po prostu przygotuj się na to, że po przeczytaniu zwykły światopogląd się zawali, ponieważ książka zawiera pomysły, które są oszałamiające w swojej śmiałości.

Transerfing to potężna technika, która daje moc tworzenia rzeczy niemożliwych ze zwykłego punktu widzenia, a mianowicie kontrolowania losu według własnego uznania. Podstawą Transerfing jest model opcji – całkowicie nowe spojrzenie na urządzenie naszego świata.

To pierwszy krok Transerfingu i pierwsze kroki maga. Osoba nie wie, że nie może osiągnąć, ale po prostu dostać to, czego chce. Kiedy odkryjesz swoje umiejętności, doświadczysz nieopisanych uczuć, o których nie podejrzewali.

To jak uczucie swobodnego spadania – niesamowita cechuje się tak oszałamiającą bezczelnością, że staje się rzeczywistością, że zapiera dech w piersiach! Dla szerokiej gamy czytelników.