Studiocart to platforma, która zapewnia narzędzia do tworzenia stron i lejków sprzedaży o wysokiej konwersji bezpośrednio na własnej stronie internetowej.

 

Studiocart zapewnia zaawansowane funkcje sprzedaży i budowania lejków w jednej wtyczce WordPress, dzięki czemu możesz zbuduj swój lejek bezpośrednio na własnej stronie internetowej bez skomplikowanego kodowania.

Wybieraj spośród wielu szablonów stron kasy które są łatwe w użyciu, działają z dowolnym motywem WordPress-a i świetnie wyglądają na każdym urządzeniu.

Możesz nawet dostosowywać pola w formularzu zamówienia, aby zebrać wszelkie potrzebne informacje od klienta, np. jego adres lub numer telefonu.

 

Pola niestandardowe

Dodaj pola niestandardowe do formularza zamówienia, aby zebrać informacje adresowe i wszelkie inne potrzebne dane klienta.

Dzięki Studiocart możesz skonfigurować wiele opcji płatności aby Twoi klienci mogli wybrać opcję, która najlepiej pasuje do ich budżetu.

Oferuj jednorazowe płatności, plany ratalne i subskrypcjew zależności od tego, co ma sens dla tego, co sprzedajesz.

Możesz także promować sprzedaż i tworzyć rabaty, które można zastosować za pomocą unikalnego adresu URL lub kodu kuponu.

Plany płatności

Studiocart pomaga zwiększyć konwersje, pozwalając klientom wybrać najlepszy plan płatności dla ich budżetu!

Szukasz tajnego sposobu na zamianę jednej sprzedaży w dwie lub trzy? Skorzystaj z funkcji zwiększania zamówień i sprzedaży dodatkowej w Studiocart!

Możesz utworzyć podbicie zamówienia, aby dać klientom możliwość zakupu dodatkowego odpowiedniego lub podobnego produktu podczas kasy. Wszystko, co muszą zrobić, to zaznaczyć pole!

Dzięki up-sellom za jednym kliknięciem będziesz również w stanie pozwól klientom kupić droższy przedmiot w kasie— wszystko za jednym kliknięciem!

Zamów guzki

Zwiększ średnią wartość koszyka dzięki podbijaniu zamówień i zwiększeniu sprzedaży jednym kliknięciem!

Wózek studyjny integruje się ze wszystkimi narzędziami, które już znasz i kochasz jak ActiveCampaign, MailChimp, ConvertKit, Kajabi, Teachable, Lista życzeń i Zapier.

Dzięki integracjom możesz uruchamiać działanie za każdym razem, gdy produkt zostanie zakupiony lub zwrócony, lub subskrypcja zostanie utworzona lub anulowana. Na przykład wyślij automatyczną wiadomość e-mail lub natychmiast zezwól i ogranicz dostęp użytkownika.

Będziesz także odblokować różnorodne funkcje, które pomogą Ci skalować poprzez automatyzację zadań na przykład wysyłanie e-maili z powiadomieniami o zamówieniach, planowanie sprzedaży i dodawanie nowych klientów do listy.

Pulpit integracji

Korzystaj z integracji, aby wysyłać informacje o kupujących na inne platformy, w zależności od planu płatności i konkretnego zdarzenia zamówienia.

Budowanie lejka nie musi już sprawiać wrażenia, jakbyś składał meble z Ikei bez wskazówek. („Mam nadzieję, że ten lejek sprzedaży ma mniej części niż FJĘLLBO”.)

Dzięki Studiocart otrzymujesz intuicyjne rozwiązanie e-commerce dla swojej witryny WordPress, które raz na zawsze upraszcza proces budowania lejka.

Czas zbudować ten wielki, piękny lejek swoich marzeń we własnej witrynie — bez konieczności kodowania.