Wszyscy wiemy, że użytkownicy urządzeń mobilnych najczęściej korzystają z aplikacji. Teraz każda firma potrzebuje aplikacji mobilnej. Ale problem polega na tym, że musisz nauczyć się kodować, jeśli chcesz samodzielnie tworzyć własną aplikację, która zajmie dużo czasu.

Co by było, gdybyś mógł rozwijać i zarabiać na aplikacji mobilnej bez znajomości kodowania?

CO DZIŚ BĘDZIEMY WIEDZIEĆ O „ ANDROMO ”?

Andromo to platforma do tworzenia aplikacji mobilnych bez kodu, która oferuje wszystkie narzędzia do tworzenia, projektowania i zarabiania na aplikacjach na Androida i iOS. Dzięki niemu możesz w kilka sekund zacząć budować swoją aplikację mobilną bez ani jednej linijki kodu.

Jest najlepszy dla freelancerów, samotnych przedsiębiorców, start-upów, twórców aplikacji i twórców treści, którzy chcą tworzyć i projektować aplikacje bez kodowania. Rozpocznij tworzenie aplikacji w kilka sekund, korzystając z funkcji Easy Start Andromo, która pozwala wybierać spośród ponad 30 szablonów projektów. Szablony projektów obejmują 11 kategorii treści, dzięki czemu możesz wybierać spośród wielu opcji prezentowania produktów, usług lub działań pobocznych.

 

A ponieważ Andromo jest zasilany przez narzędzie Google Flutter UI, możesz stworzyć swoją aplikację bez jednego wiersza kodu.

Andromo to platforma do tworzenia aplikacji premium, która umożliwia tworzenie profesjonalnych aplikacji na Androida i iOS bez pisania nawet jednej linii kodu. Andromo oferuje wysokiej klasy, w pełni funkcjonalne aplikacje dostarczane w ramach miesięcznej subskrypcji.

Dzięki Andromo możesz tworzyć, zarządzać, testować i rozpowszechniać swoje aplikacje bez dotykania nawet jednego wiersza kodu.

Andromo pozwala zaprojektować całą aplikację w jednostronicowym interfejsie edycyjnym, dzięki czemu nie musisz klikać wielu folderów. Dostosuj funkcjonalność swojej aplikacji do unikalnych potrzeb biznesowych , korzystając z opcji dodawania funkcji, takich jak odtwarzacze multimedialne, kody QR, galerie zdjęć i platformy zarabiania. Ponadto łatwo jest dostosować wygląd i działanie aplikacji za pomocą prostych elementów typu „przeciągnij i upuść”.

KTO POTRZEBUJE ANDROMO?

 1. Narzędzie Andromo jest najlepsze dla startupów, twórców treści, przedsiębiorców, właścicieli małych firm, freelancerów, a także dla twórców aplikacji, którzy chcą szybko projektować i testować aplikacje bez kodowania.
 2. Jeśli jesteś blogerem i chcesz szybko zmienić swój blog w aplikację, możesz użyć Andromo. . Sprawi, że Twoja aplikacja zostanie złożona w krótkim czasie. Dlaczego więc trzymać swoich czytelników tylko w przeglądarce? Przynieś je na własną aplikację!
 3. Jeśli jesteś właścicielem firmy e-commerce, możesz łatwo stworzyć swoją aplikację e-commerce na platformy Android i iOS za pomocą Andromo
 4. Jeśli chcesz zbudować własną platformę, nie będąc zależnym od platform innych firm, takich jak Facebook Page, Facebook Group, Twitter itp. Media społecznościowe, to Andromo jest również dla Ciebie.

Obiekty projektowe w Andromo:

 1. W Andromo masz dużą elastyczność w projektowaniu. Otrzymasz 30 szablonów projektów i 11 różnych kategorii treści, które obejmują niemal wszystkie aplikacje wymagane na rynku. Zawsze możesz również dostosować projekty. W przyszłości zwiększy się również liczba szablonów i kategorii treści.
 2. Możesz dostosować funkcjonalność swojej aplikacji do wymagań swojej konkretnej firmy, z możliwością dodawania funkcji, takich jak odtwarzacze multimedialne HTML5, kody QR, galerie zdjęć i platformy do zarabiania
 3. Co więcej, używając prostych elementów typu „przeciągnij i upuść”, możesz łatwo zmienić wygląd swojej aplikacji.
 4. Andromo umożliwia tworzenie całej aplikacji na jednym ekranie lub na jednej stronie, eliminując potrzebę przeglądania różnych plików.

3 główne składniki Andromo:

 1. Jeden po lewej : Lewa strona umożliwia zmianę ogólnych ustawień w aplikacji. Rzeczy takie jak schemat kolorów, dowolne multimedia, które chcesz dołączyć, takie jak pliki PDF, odcinki podcastów lub zawartość wideo, a nawet zmiana układu. Dodatkowo, jeśli chcesz dodać opcje zarabiania, możesz włączyć reklamy w aplikacji – co w zasadzie jest jak powiedzenie „tak” comiesięcznemu czekowi z Facebooka lub jednej z innych platform reklamowych obsługiwanych przez Andromo. Po prostu go włączasz, a Andromo zajmie się wszystkim innym za Ciebie. To jest prawdziwy dochód pasywny.
 2. Jeden po prawej : Po prawej stronie możesz przenieść dostosowywanie na inny poziom. W tym miejscu możesz znacznie głębiej poznać funkcjonalność swojej aplikacji, dostosowując każdą z indywidualnych funkcji, które zdecydujesz się uwzględnić. Możesz więc zmienić nazwy swoich funkcji, sposób ich wyświetlania w aplikacji i dodać zaawansowane funkcje, takie jak na przykład wyszukiwanie. Po prawej stronie możesz również włączyć zakupy w aplikacji – więc jeśli sprzedajesz e-booki, kursy wideo, coaching… tutaj możesz to skonfigurować.
 3. Jeden w środku : Panel środkowy pokazuje zmiany w czasie rzeczywistym i pozwala je przetestować, dzięki czemu nigdy nie będziesz w ciemności na temat tego, co budujesz.
  Aby wszystko było tak proste, jak to tylko możliwe, użytkownicy Andromo mają nawet centrum wiedzy, w którym możesz dowiedzieć się, jak korzystać ze wszystkich ich funkcji, zobaczyć, jak przesłać swoją aplikację do App Store i Google Play, i odkryć ich najlepsze strategie promowania aplikacji i zarabiania na niej. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz korzystać z aplikacji, czy masz już ich milion, w Akademii Andromo zawsze czeka na Ciebie coś fajnego .

I to wszystko! Jeśli szukasz sposobu na tworzenie niesamowitych natywnych aplikacji mobilnych „bez kodu” i dodanie dodatkowego nowego strumienia przychodów lub obu tych rozwiązań do swojej firmy, nie szukaj dalej niż Andromo

Funkcje Andromo:

Andromo umożliwia tworzenie natywnych aplikacji mobilnych z ponad 30 gotowych szablonów. Zapewnia kilka funkcji tworzenia aplikacji, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Rzućmy okiem na funkcje aplikacji Andromo ;

Treść : Andromo oferuje pierwszą zawartość galerii zdjęć do dodawania zdjęć i tworzenia galerii, a także umożliwia przesyłanie plików audio w celu tworzenia list odtwarzania i dzwonków. Chcesz przesyłać strumieniowo swoje filmy z YouTube w swoich aplikacjach? Możesz bezproblemowo przesyłać strumieniowo. Nawet Ty możesz z łatwością dodać kanał WordPress do swojej aplikacji i wiele więcej.

Linki : Andromo umożliwia połączenie Twojego linku internetowego , aby przekierować użytkowników do zewnętrznej witryny i dodać linki akcji, aby uzyskać dostęp do linków przycisków, lokalizacji, telefonu lub e-maili. Nawet możesz ustawić lokalizacje w swoich aplikacjach za pomocą linku Lokalizacja i komunikować się między dwoma pulpitami za pomocą linku do pulpitu nawigacyjnego.
Rozszerzenia: rozszerzenia aplikacji pomagają wzbogacić aplikacje o bardziej praktyczne funkcje. Andromo umożliwia dodawanie naklejek WhatsApp do Twojej aplikacji, aby komunikować się wygodniej. Możesz także utworzyć niestandardową stronę z HTML i Prześlij archiwum internetowe z HTML5 i CSS. Nie tylko to, ale także otrzymasz wbudowany generator kodów QR i skaner kodów QR .

Układ : układ jest najważniejszą częścią projektowania aplikacji; dzięki funkcji Andromo możesz tworzyć wiele pulpitów nawigacyjnych w jednym. Aby ustawić elementy listy, możesz użyć układu stałego komponentu i dodać go przed działaniami, które chcesz poprawić. Chcesz dodać elementy ruchome? Andromo pozwala dodać układ elementów karuzeli, aby zrobić to bezproblemowo. Otrzymasz również Spacery i Dashboard Card.
Zarabianie: jest to funkcja, dla której chcesz utworzyć aplikację. I to jest monetyzacja. Aby wygenerować dochód, musisz potrzebować aplikacji do zarabiania. To może być tak czy inaczej, na przykład; Reklamy banerowe , reklamy pełnoekranowe , reklamy natywne , płatny dostęp.