Formaloo to platforma bez kodu, która umożliwia tworzenie niestandardowych formularzy, quizów, ankiet, baz danych, a nawet aplikacji mobilnych do 10 razy szybciej.

Uzyskaj dostęp do wszystkiego, czego potrzebujesz, aby twórz i zarządzaj nieograniczoną liczbą formularzy, ankiet, quizów i ankiet bezpośrednio z pulpitu Formaloo.

Zacznij od kliknięcia przycisku i wybieraj spośród ponad 100 wbudowanych szablonów, aby stworzyć markowy, spersonalizowany formularz który świetnie wygląda na każdym urządzeniu.

Możesz udostępniaj formularze swoim współpracownikom i zarządzaj ich poziomem dostępu, dzięki czemu współpraca staje się dziecinnie prosta.

Dodatkowo będziesz mógł tworzyć określone foldery z pełnym zarządzaniem dostępem dla każdego zespołu i projektu a nawet przypisywać formularze członkom zespołu, aby przeglądać odpowiedzi lub zarządzać nimi.

 

Deska rozdzielcza

Twórz formularze za pomocą zaledwie kilku kliknięć z pulpitu nawigacyjnego Formaloo, gdzie możesz również udostępniać formularze i zarządzać nimi ze swoim zespołem.

Z Formaloo możesz zbieraj dane zawsze i wszędzie, nawet offline— dzięki czemu jest świetną opcją dla sprzedawców detalicznych, imprez handlowych, pokazów, konferencji i zbiórek pieniędzy!

Aplikacje mobilne Formaloo pozwalają wypełnić formularze i przejrzeć zgłoszenia bez czekania, aż uzyskasz dostęp do komputera stacjonarnego.

Zmień swoje urządzenie mobilne w stację ankiet online lub offline gdzie możesz zebrać wiele ankiet lub ankiet, które zostaną zsynchronizowane z chmurą, gdy tylko się połączysz.

W trybie prezentacji możesz nawet udostępniaj wyniki swoich ankiet na żywo i pytań i odpowiedzi w pięknym i wciągającym formacie.

 

Tryb prezentacji

Udostępniaj wyniki ankiet na żywo w trybie prezentacji, który wizualnie porządkuje Twoje odpowiedzi w piękną prezentację.

Formaloo ma również wiele kalkulatorów, których możesz użyć do spraw, aby Twoje formularze, ankiety i quizy były bardziej wciągające i interaktywne.

Twórz inteligentne quizy z niestandardowymi ocenami, punktami i formułami za pomocą kalkulatora ocen lub dołącz kalkulator cen, aby zliczać i pobierać niestandardowe płatności.

Możesz także utworzyć formularz płatności, darowizny, rejestracji lub rezerwacji online i odbierać płatności przez Stripe, PayPal lub jedną z 10 innych integracji bramek płatności.

 

Kalkulator

Formaloo oferuje różne kalkulatory, takie jak kalkulatory ocen, cen i kluczowych wskaźników, które można umieszczać w formularzach.

Formaloo również pozwala wykorzystać zaawansowaną logikę warunkową i automatyzację przepływu pracy aby pomóc Ci uzyskać potrzebne informacje od odbiorców.

Twórz super inteligentne formularze z nieograniczoną liczbą skoków logicznych, warunków, przepływów pracy, przekierowań i gałęzi.

Możesz nawet połącz swoje formularze razem, tworząc formularze relacyjne lub formularze, które działają podobnie do aplikacji.

 

Formy warunkowe

Korzystając z zaawansowanej logiki warunkowej i automatyzacji przepływu pracy, możesz tworzyć superinteligentne formularze ze skokami logiki, warunkami, gałęziami i nie tylko!

Angażowanie odbiorców za pomocą skutecznych formularzy nie powinno sprawiać wrażenia, że ​​czekasz, aż twoja sympatia sprawdzi „tak” na kartce zeszytu. („Współczynnik konwersji wydaje się niepewny, ale zobaczmy, jak to się rozegra”.)

Dzięki Formaloo możesz tworzyć nieograniczone spersonalizowane formularze, quizy, ankiety i ankiety za pomocą narzędzia do tworzenia metodą „przeciągnij i upuść”, a następnie udostępnić je swojemu zespołowi za pomocą jednego kliknięcia przycisku.

Twórz formularze, które ludzie naprawdę chcą wypełnić.