Macanta to potężne rozwiązanie niewymagające kodu, które działa jako niestandardowy system CRM i automatyzacji procesów dla wszystkich Twoich potrzeb biznesowych.

Macanta ułatwia stworzyć własny CRM który płynnie integruje się z Twoim przepływem pracy.

Uzyskaj pełny przegląd postępów swojego zespołu przez organizowanie odpowiednich informacji na tablicach w stylu kanban.

Możesz zbuduj niestandardowy interfejs dla różnych użytkowników w oparciu o ich rolę w Twojej firmie i co muszą osiągnąć.

Każdy użytkownik może z łatwością skoncentrować się na swoich indywidualnych zadaniach, a Ty masz przejrzysty przegląd wszystkich punktów danych w Twojej organizacji.

 

Niestandardowy interfejs

Stwórz konfigurowalny interfejs oparty na rolach i kontaktach, który wyświetla wszystkie zadania Twojej organizacji na pierwszy rzut oka.

Z Macantą możesz tworzyć niestandardowe obiekty danych do reprezentowania informacji biznesowych jak kontakty, możliwości, projekty i wnioski o kredyt hipoteczny.

W ten sposób będziesz mógł śledzić kluczowe informacje dla swojej firmy z jednej platformy.

Dodatkowo możesz dostosuj pola, typy pól, podsekcje i sekcje organizować informacje w oparciu o własne preferencje, aby nic nie ginęło w tasowaniu.

 

Obiekty danych

Użyj obiektów danych, aby dodać żądane szczegóły i dostosuj rozwiązanie do swoich procesów.

Funkcje zarządzania relacjami w Macanta pozwalają określ rodzaj relacji, jakie ludzie mają z Twoją firmą.

Niezależnie od tego, czy jest to potencjalny klient, pracownik klienta czy kupujący, możesz mapować relacje i łączyć je z obiektem danych.

Możesz nawet wskazać kilka typów relacji, jeśli masz wiele typów relacji z jednym klientem.

Twój zespół będzie mógł uzyskaj pełny obraz relacji między kontaktami a danymiaby mogli skontaktować się z właściwą osobą we właściwym czasie.

 

Relacje

Użyj relacji, aby uzyskać pełny obraz połączenia między kontaktami a danymi.

Silnik automatyzacji pozwala skonfigurować warunki wyzwalania, akcje wyzwalacza i ładunki akcji aby przyspieszyć powtarzające się zadania.

Gdy klient kliknie link w e-mailu, silnik: odpowiedz do leada i powiadom agentów handlowych, aby przenieśli ich do kolejnego etapu lejka sprzedażowego.

Będziesz mieć również pełną swobodę w konfigurować i automatyzować webhooki, e-maile, wiadomości SMS, powiadomienia w aplikacji, zadania, notatki, obliczenia i aktualizacje danych.

Ponadto, ponieważ silnik jest wystarczająco inteligentny, aby interpretować obiekty danych i relacje, uzyskasz maksymalną elastyczność podczas konfigurowania procesów biznesowych.

 

Silnik automatyzacji

Użyj potężnego silnika automatyzacji, aby skonfigurować warunki wyzwalania i wyzwalać akcje.

Nie ma nic gorszego niż inwestowanie czasu w przepływ pracy, który nie zapewnia oczekiwanych rezultatów. („Dobra wiadomość: ułożyłem alfabetycznie mój Rolodex klientów. Zła wiadomość: nie mogę się nią z tobą podzielić”.)

Macanta to niestandardowe rozwiązanie, które pozwala organizować i automatyzować procesy bez żadnych umiejętności kodowania lub kosztownych ekspertów.

Utwórz niestandardowy CRM, aby z łatwością zarządzać swoją firmą.