Justinmind to wszechstronne narzędzie do projektowania interfejsu użytkownika / UX do tworzenia zasobów wizualnych, makiety, prototypów hi-fi, a nawet w pełni funkcjonalnych symulacji dla aplikacji internetowych i mobilnych.

Justinmind 1

Justinmind 2

Justinmind 3

Projektuj wysoce interaktywne prototypy i symulacje, które wyglądają i zachowują się jak gotowy produkt. Ustal reguły zachowania i nawigację warunkową. Dyktuj, jak Twój projekt reaguje na użytkowników. Możesz więc przetestować pełne wrażenia z prawdziwymi użytkownikami.

Co więcej, możesz projektować swoje produkty cyfrowe wspólnie z projektantami, menedżerami produktu, programistami i użytkownikami.

Dzięki tej umowie możesz kupić wieczystą licencję na plan Justinmind Professional. Otrzymasz wszystkie funkcje projektowania, tworzenia prototypów i współpracy, zarządzanie systemem projektowania, zarządzanie wymaganiami i przepływy użytkowników. A co najlepsze: nieograniczona liczba projektów i widzów!

Uruchom odpowiedni produkt, przyspiesz jego wdrażanie i skróć czas wprowadzania produktu na rynek. Już dziś zacznij projektować swój kolejny produkt cyfrowy!