AdCreative.ai pozwala użytkownikom szybko generować reklamy o wysokim współczynniku konwersji za pomocą sztucznej inteligencji opartej na danych.

AdCreative.ai ułatwia zacznij generować kreacje związane z marką, które generują wysokie konwersje— oszczędzając czas i pieniądze.

Po prostu prześlij zasoby wizualne swojej marki, a sztuczna inteligencja to wygeneruj idealne kreacje do swojego projektuw tym rozmiary kwadratów 1080×1080 i narracji 1080×1920.

Zaawansowana sztuczna inteligencja została przeszkolona na milionach reklam o wysokiej skuteczności, dzięki czemu możesz konsekwentnie generować kreacje oparte na danych i zaprojektowane do konwersji.

A ponieważ AdCreative.ai jest hostowany w chmurze, będziesz mógł tworzyć odmiany reklam bez martwienia się o ograniczenia przepustowości, pamięci lub rozmiaru.

Wygenerowane posty

Twórz kreacje oparte na danych za pomocą dobrze wyszkolonej sztucznej inteligencji wraz z zasobami marki.

Korzystając z integracji, możesz przesyłać preferowane kreacje bezpośrednio na połączone konta reklamowe, oszczędność czasu na pobieranie i przesyłanie.

Możesz również integrować z reklamami Google i Facebook aby sztuczna inteligencja uczyła się na podstawie Twoich danych i przynosiła jeszcze lepsze wyniki w procesie marketingowym.

Zoptymalizuj skuteczność reklam dostarczając miliony kreacji o wysokim współczynniku konwersji za pośrednictwem sieci reklamowej Google, co pozwala przewidzieć najlepsze kombinacje dla Twojej strategii marketingowej.

W ten sposób będziesz mógł wykorzystać moc sztucznej inteligencji, generując wysokowydajne kreacje reklamowe na podstawie wcześniej udanych kampanii.

Integracja konta reklamowego

Przesyłaj kreacje bezpośrednio na konta reklamowe i pozwól sztucznej inteligencji uczyć się na podstawie danych dzięki integracji Facebooka i Google Ads.

Potężne integracje na tym się nie kończą. Możesz również wejdź do Google Analytics, aby poprawić wyniki reklam bez wydawania środków na agencje i freelancerów.

Ponieważ sztuczna inteligencja uczy się wszystkiego, co trzeba wiedzieć o docelowych odbiorcach, będziesz w stanie wygenerować bardziej dynamiczne i efektywne kreacje i banery.

Dodatkowo możesz poszerzyć grono odbiorców, opracowując spersonalizowane reklamy w oparciu o szereg danych demograficznych, zoptymalizowany pod kątem platform takich jak Facebook, Instagram, LinkedIn, Google i Bing Ads.

Google Analytics

Połącz się z Google Analytics i pozwól sztucznej inteligencji tworzyć spersonalizowane rekomendacje reklam na podstawie Twoich odbiorców.

Będziesz także mógł zaprosić nieograniczoną liczbę użytkowników do AdCreative.ai do współpracy przy projektach i zacznij generować kreacje.

Dzięki szybkiemu generowaniu kreatywnych odmian możesz eksperymentuj z różnymi strategiami i skaluj reklamy, jednocześnie oszczędzając czas.

Dołącz do wszystkich swoich klientów, niezależnie od branży i zaimponuj im spersonalizowanymi reklamami, które przynoszą realne wyniki.

Współpraca

Współpracuj ze swoim zespołem, generuj setki kreacji i przenieś swoją grę testową na wyższy poziom.

Kreacje mogą określać skuteczność reklam, więc nie należy opierać całej strategii marketingowej na gustach „artystycznych” kogokolwiek. („Wyglądało to nudno, więc dodałem chory JPEG z Bowserem rozdrabniającym gitarę elektryczną!”)

AdCreative.ai wykonuje za Ciebie ciężką pracę, dzięki czemu możesz szybko generować i testować kreacje o wysokim współczynniku konwersji bez dodatkowych kosztów.

Przenieś swoją strategię marketingową na wyższy poziom dzięki sztucznej inteligencji.