Gravitec to łatwa w obsłudze usługa web push, która zwiększa ruch na Twojej stronie poprzez konwersję jednorazowych odwiedzających w subskrybentów.

Gravitec Ci pomaga zwiększyć ruch w witrynie, zachować kontrolę i zwiększyć liczbę konwersji ułatwiając odwiedzającym subskrypcję powiadomień push.

Zainstaluj Gravitec w kilka sekund za pomocą wtyczki WordPress za pomocą jednego kliknięcia, integracji bez kodu lub dodania fragmentu kodu do głównego szablonu HTML Twojej witryny.

Dzięki wtyczce WordPress możesz twórz i wysyłaj automatyczne powiadomienia push bez odwiedzania internetowego pulpitu nawigacyjnego.

Automatycznie wyślij powiadomienie push po opublikowaniu artykułu na WordPressie podczas dodawania obrazów i tagów UTM do powiadomień — wszystko za pośrednictwem wtyczki WordPress!

Wtyczka Gravitec WordPress

Zainstaluj i zacznij używać natywnej wtyczki Gravitec do WordPressa w kilka sekund!

Gravitec oferuje wszystkie opcje, których potrzebujesz, aby zrób wrażenie dzięki monitowi o uprawnienia do powiadomień push.

Wybierz, kiedy i gdzie wyświetlać monit a także dodaj własny tekst, aby dać odwiedzającym trochę zachęty, której potrzebują.

Wszystkie monity o pozwolenie spełnić wymagania Google dla interakcji z użytkownikiem, zwiększając zarówno UX, jak i stawki subskrypcji.

Subskrypcja powiadomień push

Wybierz, gdzie i kiedy pojawią się Twoje prośby o pozwolenie, a także ich treść!

Gravitec ułatwia tworzenie ukierunkowanych kampanii, umożliwiając: pobrać podstawowe informacje o segmentacji z przeglądarki subskrybenta.

Następnie możesz kierować reklamy do użytkowników według systemu operacyjnego, kraju, miasta, języka i przeglądarki, dzięki czemu możesz tworzyć precyzyjne kampanie.

Gravitec idzie o krok dalej dzięki zaawansowanym opcjom segmentacji, które pozwalają: kieruj odbiorców na podstawie ich zachowań. („Więcej artykułów skupiających się na nostalgii za latami 90… rozumiem”.)

Możesz albo automatycznie lub ręcznie utwórz te segmenty dla maksymalnej elastyczności i zaangażowania.

Ukierunkowane kampanie push

Użyj podstawowej i zaawansowanej segmentacji, aby precyzyjnie kierować swoje kampanie.

Wysyłaj właściwe treści do właściwych subskrybentów używając automatyzacji bez kodu, możesz skonfigurować za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Możesz automatycznie wysyłaj kampanie na podstawie elementów powiadomień z metadanych serwisuco pozwala zaoszczędzić czas i maksymalnie wykorzystać wszystkie narzędzia.

Dzięki RSS to Push możesz natychmiast powiadom subskrybentów o nowych treściach lub wysyłaj codzienne lub cotygodniowe podsumowanie swoich najpopularniejszych treści za pomocą Push Digest.

Możesz nawet stwórz wiadomość powitalną dla nowych subskrybentów i wyślij kampanie typu drip push do ukierunkowanych powiadomień w czasie.

Automatyzacja bez kodu

Wydobądź więcej z kampanii powiadomień push, korzystając z automatyzacji „ustaw i zapomnij” Gravitec.

Twoja witryna to smaczny bufet ze świetnymi treściami i chcesz mieć pewność, że ludzie będą wracać po więcej. (“Wszystko, co możesz zjeść na gorąco!”)

Gravitec pomaga zwiększyć ruch w witrynie, zwiększyć zaangażowanie użytkowników i zwiększyć konwersje dzięki ukierunkowanym, zautomatyzowanym kampaniom powiadomień push.

Upewnij się, że Twoja witryna przyciąga więcej niż kiedykolwiek.