Interaktywny optymalizator treści firmy Labrika zapewnia łatwe do wykonania zalecenia dotyczące treści na podstawie treści najlepszych konkurentów, które są obecnie w rankingu dla Twoich słów kluczowych.

Labrika sprawdza ich adresy URL i zawartość, a następnie porównuje je krzyżowo do Twojej witryny za pomocą złożonych algorytmy monitorujące LSI, TF-IDF, metadane, gęstość słów kluczowych, fragmenty, tytuły stron, media i strukturę strony.

Labrika 1

Labrika 2

Labrika 3

Raportowanie szczegółowe całej witryny jest również dostępna, ponieważ przechowują szczegółową historię w czytelnym raporcie wszystkich błędów znalezionych w witrynie, a także wszelkich zmian, które wprowadziłeś w witrynie podczas rejestracji jako projekt w Labrika.

Oferuje również zaawansowane sprawdzanie rankingu, które automatycznie znajdzie wszystkie strony docelowe, na których znajduje się słowo kluczowe, a następnie odpowiednio je zorganizuje. Możesz zaplanować automatyczne sprawdzanie rankingu lub ręcznie poprosić Labrikę, aby sprawdzała Twoje rankingi tak często, jak chcesz.

Raporty do druku z białą etykietą są również dostępne i wszystkie raporty można udostępniać.

Zacznij zwiększać ruch dzięki wszechstronnemu narzędziu SEO firmy Labrika.