Edycja CSS na żywo z inspekcją HTML

Dzięki Microthemer Twoje zmiany stylu pojawiają się natychmiast na ekranie, dzięki czemu możesz wprowadzać zmiany w projekcie w ciągu kilku sekund. Aby upewnić się, że zawsze wybierasz właściwy element, inspektor HTML Microthemer wyświetla kod HTML dla wybranych elementów.

Ta unikalna funkcja sprawia, że ​​Microthemer jest najlepszym edytorem CSS na żywo do rzeczywistych projektów i doskonałym narzędziem do przeniesienia wiedzy na temat HTML i CSS na wyższy poziom. Edycja CSS na żywo z inspekcją HTML

Dostosuj wszystko, co widzisz na stronie

Dzięki funkcji „wskaż i kliknij”, aby edytować w Microthemer, możesz zmienić styl absolutnie dowolnej części dowolnej strony WordPress, od nagłówka do stopki.

Obejmuje to posty i treści stron Gutenberga (lub klasycznego edytora), posty niestandardowe, zakodowane na stałe motywy lub zawartość wtyczek, zawartość kreatora stron — możesz to nazwać. Microthemer bezproblemowo współpracuje z Twoimi ulubionymi narzędziami WordPress, zapewniając kontrolę nad projektem na poziomie programisty za pomocą kilku kliknięć.

Themes

Największy wybór opcji stylizacji CSS

Korzystaj z największego zestawu opcji stylów CSS dostępnych w dowolnym edytorze CSS WordPress (ponad 150). Wybieraj spośród nowoczesnych stylów, takich jak animacje, przejścia, przekształcenia, filtry, flexbox i siatka CSS, po podstawowe elementy projektowania stron internetowych, takie jak typografia, położenie, odstępy, rozmiary i tła.

Pola stylu znacznie przyspieszą przepływ pracy bez poświęcania jakiejkolwiek kontroli; możesz przełączać się między polami stylu a edytorem kodu, jak chcesz.

Styling

Przeciągnij i upuść elementy sterujące siatki CSS

Siatka CSS rozwiązuje odwieczne problemy z projektowaniem stron internetowych z kolumnami, które nie są wyrównane w pionie, łatwo dostosowują się do różnych rozmiarów ekranu lub są oddalone od siebie bez niepożądanej przestrzeni peryferyjnej.

Jedynym minusem jest stroma krzywa uczenia się. Ale wizualne elementy sterujące przeciągania i upuszczania w Microthemer zapewniają masom moc siatki CSS. Dzięki temu możesz w kilka sekund tworzyć piękne układy stron internetowych za pomocą siatki CSS. To o wiele łatwiejsze niż w starym stylu, że prawie wydaje się to oszustwem.

Grid

Szybki i łatwy dostęp do czcionek Google

Oszczędzaj czas i wysiłek, wizualnie przeglądając czcionki Google bez opuszczania interfejsu Microthemer. Następnie możesz wstawić żądaną czcionkę jednym kliknięciem. To znacznie upraszcza eksperymentowanie z różnymi czcionkami Google i zapewnia, że ​​Twoja witryna ładuje tylko minimalną liczbę czcionek i odmian potrzebnych do projektu — bez zbędnych plików czcionek.

Responsywny projekt na telefon komórkowy i tablet

Microthemer eliminuje problemy z responsywnym projektowaniem. Dostępne są niektóre typowe punkty przerwania, które ułatwiają rozpoczęcie pracy, ale można je całkowicie dostosować. Użyj elastycznych kart lub przeciągnij górną linijkę, aby sprawdzić, jak Twoja witryna wygląda na różnych rozmiarach ekranu, a następnie napraw wszelkie problemy.

Ta funkcja jest bardzo przydatna do tworzenia doskonałych układów w pikselach na urządzeniach mobilnych – nie musisz zadowalać się przyciętym/pogrupowanym tekstem lub dziwnie dużymi odstępami i typografią nagłówków.

Responsive

Integruje się z kluczowymi kreatorami stron

Microthemer bezproblemowo integruje się z programami do tworzenia stron, takimi jak Elementor , Beaver Builder i Oxygen . Dodajesz treść za pomocą swojego narzędzia do tworzenia stron, a następnie stylizujesz ją za pomocą Microthemer – w tym samym czasie, korzystając z jednej karty przeglądarki.

Niektórzy ludzie zajmują się stylizacją wyłącznie za pomocą Microthemer, podczas gdy inni używają go przez ostatnie 20%. Nie trzeba dodawać, że jeśli nigdy nie uważałeś, że opcje stylizacji twojego kreatora stron są ograniczające lub powtarzalne, Microthemer prawdopodobnie nie jest dla ciebie.

Plugins

Bezpieczna edycja w trybie roboczym

Wypróbuj nowy projekt WordPress w swojej aktywnej witrynie, nie martwiąc się, że odwiedzający witrynę zobaczą, że Twoja praca jest w toku. Zmiany w trybie roboczym będą widoczne tylko dla Ciebie. Opublikuj swoje zmiany w stylu tylko wtedy, gdy jesteś z nich w 100% zadowolony.

To świetnie, jeśli nadal testujesz różne opcje stylizacji. Tryb roboczy zapewnia bezpieczne środowisko do wprowadzania nowych, odważnych zmian w witrynie bez obaw.

Draft

Pomoc i wsparcie w razie potrzeby

Rozumiemy, że od czasu do czasu możesz potrzebować pomocy przy wprowadzaniu zmian CSS. Nie ma się czego wstydzić. Chcemy, abyś uzyskał jak najlepsze wyniki z Microthemer i dobrze się z nim korzystał. Jeśli więc coś utkniesz, wejdź na nasze przyjazne i wspierające forum.

Otrzymasz pomoc od Sebastiana – autora wtyczki i eksperta we wszystkich sprawach związanych z CSS i Microthemer.

Support

Pomaga programistom pracować szybciej

Microthemer to nie tylko narzędzie dla niekoderów. Daleko stąd. Microthemer zapewnia niezwykle szybki i wygodny sposób dodawania niestandardowego kodu CSS, Sass i JavaScript w przeglądarce – w tym samym miejscu, w którym dodajesz treści za pomocą Gutenberga lub kreatora stron.

Twoje zmiany w kodzie są natychmiast renderowane na ekranie — nie musisz przełączać się między aplikacjami desktopowymi, czekać na skompilowanie Sassa ani kompulsywnie odświeżać przeglądarkę. Ponadto selektory CSS i zapytania o media są zdefiniowane tylko w jednym miejscu, aby zapewnić suchość elastycznego programowania.

Coding

Wspiera początkujących, aby stać się profesjonalistami

Jeśli dopiero zaczynasz tworzyć witryny WordPress, czy zawsze chcesz poczuć się jak początkujący? W rzeczywistości istnieje takie ryzyko w przypadku narzędzi programistycznych, które dążą do całkowitego uchronienia Cię przed technicznymi aspektami budowy witryny. Mikrothemer jest inny.

Microthemer pokazuje, co robi, i zachęca do zrozumienia CSS i jego związku z HTML we własnym czasie. Ponieważ w ten sposób uzyskasz pełną kontrolę nad projektem, naprawdę. W ten sposób przejdziesz od początkującego do profesjonalisty, co jest bardzo korzystnym miejscem.

Levels