Blogely to aplikacja do tworzenia treści i zarządzania nią, która umożliwia badanie, tworzenie i publikowanie treści w dowolnym języku.

Blogely to tajna broń, która pomoże Ci w pokonaniu wszystkich Twoich blogowych przygód twórz wysokiej jakości treści szybciej i łatwiej.

Ta platforma typu „wszystko w jednym” doskonale symuluje wrażenia z pisania*, mając po jednej stronie materiały badawcze, po drugiej Twój notatnik. (*puste filiżanki do kawy nie są wliczone w cenę)

A co najlepsze? będziesz pozostań w aplikacji przez cały czas pracy.

Zarządzaj treścią, organizuj, edytuj, pisz, a nawet publikuj (i ponownie opublikuj) w swojej witrynie z samej aplikacji.

Widok zawartości

Zobacz listę wszystkich swoich aktualnych artykułów z ich statusami, wynikami SEO, datami publikacji i nie tylko!

Dzięki funkcji Zbadaj dokumenty możesz pożegnaj się z godzinami czasochłonnych wyszukiwań w Google i koszmar niekończących się kart Chrome.

Będziesz w stanie zbierz 100 najlepszych wyników SERP w kilka sekund i szybko kompiluj dokumenty, dostarczając odpowiedzi, statystyki i sugestie.

Blogely pozwala również przeanalizuj konkurencję i zbuduj heatmapę SEO starannie dobranych słów kluczowych.

Oznacza to, że będziesz w stanie zoptymalizuj sukces swoich treści jednocześnie wizualizując konkurencyjność swojego bloga.

Widok konkurencji

Blogely ułatwia tworzenie dokumentów badawczych, wybieranie słów kluczowych i analizowanie konkurencji!

Przeglądając odpowiednie artykuły, będziesz uzyskać opis, raport plagiatu i informacje dotyczące optymalizacji dla każdego artykułu zanim kupisz.

Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz? Znajdź talent freelancera i zobacz jego profil i portfolio zanim zaprosisz ich do napisania dla Ciebie artykułu.

Przejdź od zakupu do publikacji w mniej niż dwie minuty, korzystając z rynku treści Blogely, gdzie możesz kupuj oryginalne artykuły, które są gotowe do publikacji.

Jako freelancer możesz również sprzedawać gotowe do publikacji oryginalne artykuły do firm za pośrednictwem rynku.

Rynek blogowy

Kupuj lub sprzedawaj treści gotowe do opublikowania na rynku treści Blogely lub znajdź specjalistę, który może pracować nad Twoimi projektami.

Blogely pozwala organizuj pracę swojego zespołu za pomocą przestrzeni roboczych— miejsce, w którym wszyscy członkowie zespołu mogą przeglądać, współpracować i odpowiadać na przydzielone zadania.

Uzyskaj widok z lotu ptaka na status projektu za pomocą przepływów pracy, które szczegółowo opisują kroki wymagane do ukończenia wpisu od początku do końca. (Możesz nawet przekształcić je w szablony!)

Dzięki przepływom pracy administrator zespołu może: zdefiniować konkretne działania na każdym etapie procesu blogowaniaa także przypisywać użytkowników i planować terminy.

Przepływ treści

Dostosuj przepływ pracy przy tworzeniu treści i zapisz go jako szablon do wielokrotnego użytku.

Pomimo tego, czego nauczyłeś się na studiach, nie możesz po prostu wykorzystać Red Bulla i czystej siły woli do pisania świetnych treści. (Ten 15-stronicowy artykuł naukowy, który kiedyś napisałeś w nocy, był bolesnym wyjątkiem.)

Blogely poprowadzi Cię przez każdy etap procesu pisania, od organizowania notatek badawczych po udostępnianie opublikowanych treści na różnych platformach.

Nigdy więcej nie męcz się nad terminem.