Twórz genialne ankiety. Pokaż wyniki w czasie rzeczywistym. Bez zamieszania.

Uzyskanie informacji zwrotnej jest trudne.

Musisz poświęcić wiele godzin na zaprojektowanie ankiety, zebranie danych, a następnie zinterpretowanie wyników. To trwa wieczność!

doopoll ułatwia uzyskiwanie opinii dzięki ankietom, które konwertują 3 razy lepiej niż tradycyjne, ponieważ są piękne i interaktywne. Możesz zbierać odpowiedzi w czasie rzeczywistym, aby jak najszybciej wiedzieć, co ludzie myślą. Ponadto pulpit analityczny zapewnia natychmiastowy wgląd w dane.

Nie chcesz tworzyć ankiety. Chcesz go skonfigurować i uzyskać odpowiedzi tak szybko, jak to możliwe.

doopoll usunął wszystkie niepotrzebne rzeczy i elementy rozpraszające uwagę, które inne narzędzia mogą Ci przeszkadzaćaby uzyskać jak najwięcej odpowiedzi.

Tworzenie ankiety jest łatwe, możesz to zrobić zacznij od zera w edytorze przeciągnij i upuść lub skorzystaj z jednego z setek szablonów aby rozpocząć ankietę.

sondaże doopollowe uzyskaj 3-4 razy więcej odpowiedzi ponieważ są łatwe w użyciu. Wybrać z:

Suwak pytań – przeciągnij suwak wzdłuż skali, aby wskazać siłę uczucia. Intuicyjny i przystępny.

Pytania z przyciskami – wielokrotnego wyboru, tak/nie lub cokolwiek czujesz.

Otwarty tekst – bez potrzeby indywidualnej analizy. Doopoll analizuje odpowiedzi za pomocą sztucznej inteligencji, aby dokładnie powiedzieć, jak czują się Twoi respondenci.

Użyj kilku z góry napisane szablony które są dostosowane do określonych typów ankietwięc wszystko, co musisz zrobić, to wypełnić puste pola!

Od wyniku promotora netto (NPS), Wynik satysfakcji klienta (CSAT), Ocena wysiłku klienta (CES) Do Zadowolenie pracowników, świadczenia pracownicze i opinie menedżerów szablony i wiele innych.

Śledź odpowiedzi w czasie, miejscu lub grupie za pomocą powtarzalnych ankiet.

Jedna z najpotężniejszych funkcji doopoll: zobacz, jak Twoi respondenci zmieniają się w czasie, miejscu lub grupie dzięki powtarzalnym ankietom. Zadaj ten sam zestaw pytań wiele razy i porównaj wyniki w czasie rzeczywistym. Po prostu zaplanuj to, a ankiety zostaną wysłane automatycznie.

Udostępniaj swoje ankiety w dowolnym miejscu, szybko i łatwo.

Nieograniczone opcje udostępniania — używaj tyle, ile chcesz. Udostępnij przez e-mail, kod QR, media społecznościowe lub pobierz link i współpracować z całym zespołem.

W czasie rzeczywistym analiza nastrojówbędziesz oszczędzaj godziny na analizie każdego miesiąca.

Wyczuj motywy i nastrój w ciągu kilku sekund. Możesz nawet uporządkować komentarze od najbardziej pozytywnych do najmniej pozytywnych.

Możesz wyeksportować wyniki ankiety i analizę do pliku pięknie zaprojektowany wykres lub wykres jednym kliknięciem.

oni są idealny do wplecenia w Keynote lub PowerPointlub nałożyć na tworzony raport programu Word lub PDF. doopoll umożliwia również eksport pełnego zestawu danych do pliku .CSV, umożliwiając łatwy import danych do wybranego oprogramowania.

Dzięki doopoll możesz zobaczyć, jak czują się Twoi odbiorcy w czasie rzeczywistym, w dużych, odważnych grafikach.

Wyświetlaj swoje wyniki na żywo na dużym ekranie — idealne do paneli i przemówień.

Również idealny do webinarów – po prostu przełączaj się między slajdami a ankietą.

Platforma ankiet, która zastępuje SurveyMonkey, Eventbrite, Slide, Mentimeter i inne.

Przypadki użycia Doopoll są nieograniczone. W rzeczywistości jest tak zaawansowany, że zastępuje dużą część Twoich obecnych narzędzi marketingowych.

Załóżmy, że chcesz poprowadzić webinar. Zwykle używałbyś następujących narzędzi:

Zwykle byście używali Wydarzenie. Możesz zastąp go osadzonym doopollem na własnej stronie internetowej.

Aby zaprezentować slajdy, których zwykle używasz PowerPoint lub Keynote. Możesz zastąp je slajdami informacyjnymi w doopoll.

Normalnie próbowałbyś się dogadać Ankiety Zoom, ankiety Microsoft Teams lub Mentymetr. Z łatwością zastąp je doopoll i pokaż wyniki w czasie rzeczywistym.

Po wydarzeniu zwykle wysyłasz wiadomość AnkietaMałpa ankieta do oceny. Możesz łatwo zastąpić to doopoll.

doopoll to platforma ankiet zoptymalizowana pod kątem konwersji, która pomoże Ci uzyskać 3 razy więcej odpowiedzi.

Normalnie zapłaciłbyś 680 USD rocznie, ale tylko przez ograniczony czas możesz uzyskać dożywotni dostęp, zaczynając od 49 USD jednorazowo.

Zdobądź ofertę do wyczerpania zapasów!