Twórz genialne ankiety. Pokaż wyniki w czasie rzeczywistym. Bez zamieszania.

Uzyskanie informacji zwrotnej jest trudne.

Musisz poświęcić wiele godzin na projektowanie ankiety, zbieranie danych, a następnie interpretację wyników. To trwa wiecznie!

doopolska ułatwia uzyskanie opinii dzięki ankietom, które konwertują 3 razy lepiej niż tradycyjne, ponieważ są piękne i interaktywne. Możesz też zbierać odpowiedzi w czasie rzeczywistym, aby jak najszybciej wiedzieć, co myślą ludzie. Ponadto panel analityczny zapewnia natychmiastowy wgląd w dane.

Nie chcesz tworzyć ankiety. Chcesz to skonfigurować i otrzymywać odpowiedzi tak szybko, jak to możliwe.

doopoll usunął wszystkie te niepotrzebne rzeczy i rozpraszacze, które inne narzędzia stawiają Ci na drodzeaby uzyskać jak najwięcej odpowiedzi.

Tworzenie ankiety jest łatwe, możesz też zacznij od zera w edytorze przeciągnij i upuść lub skorzystaj z jednego z setek szablonów aby rozpocząć ankietę.

ankiety doopolla uzyskaj 3-4x więcej odpowiedzi ponieważ są łatwe w użyciu. Wybrać z:

Pytania z suwakiem – przeciągnij suwak wzdłuż skali, aby wskazać siłę uczucia. Intuicyjny i przystępny.

Pytania z przyciskami – wielokrotnego wyboru, tak/nie, lub cokolwiek czujesz.

Otwarty tekst – Bez konieczności indywidualnej analizy. Doopolla analizuje odpowiedzi za pomocą sztucznej inteligencji, aby dokładnie powiedzieć Ci, jak czują się Twoi respondenci.

Użyj kilku wstępnie napisany szablony które są dostosowane do konkretnych typów ankietwięc wystarczy wypełnić puste pola!

Z wyniku promotora netto (NPS), Ocena zadowolenia klienta (CSAT), Wynik nakładu klienta (CES) do Satysfakcja pracowników, korzyści pracownicze i informacje zwrotne od menedżera szablony i wiele innych.

Śledź odpowiedzi w czasie, miejscu lub grupie za pomocą powtarzalnych ankiet.

Jedna z najpotężniejszych cech doopolla: zobacz, jak Twoi respondenci zmieniają się w czasie, miejscu lub grupie dzięki powtarzalnym ankietom. Zadaj ten sam zestaw pytań wiele razy i porównaj wyniki w czasie rzeczywistym. Po prostu zaplanuj to, a ankiety zostaną wysłane automatycznie.

Udostępniaj swoje ankiety w dowolnym miejscu, szybko i łatwo.

Nieograniczone opcje udostępniania – używaj ich tyle, ile chcesz. Udostępnij przez e-mail, kod QR, media społecznościowe lub pobierz link i współpracuj z całym zespołem.

W czasie rzeczywistym analiza sentymentubędziesz oszczędzaj godziny na analizie każdego miesiąca.

Poczuj motywy i nastrój w kilka sekund. Możesz nawet uporządkować komentarze od najbardziej pozytywnych do najmniej pozytywnych.

Wyniki ankiety i analizy możesz wyeksportować do formatu A pięknie zaprojektowany wykres lub wykres jednym kliknięciem.

oni są idealny do wplecenia w Keynote lub PowerPointlub nałóż na tworzony raport programu Word lub PDF. doopoll umożliwia również eksport pełnego zestawu danych do .CSV, co pozwala na łatwe importowanie danych do wybranego oprogramowania.

Dzięki doopoll możesz zobaczyć, jak czują się Twoi odbiorcy w czasie rzeczywistym, w dużej, odważnej grafice.

Wyświetlaj swoje wyniki na żywo na dużym ekranie — doskonale nadaje się do paneli i prezentacji.

Również idealny na webinary – po prostu przełączaj się między slajdami a doopollem.

Platforma ankiet, która zastępuje SurveyMonkey, Eventbrite, Slide, Mentimeter i inne.

Przypadki użycia Doopolla są nieograniczone. W rzeczywistości jest tak zaawansowany, że zastępuje dużą część obecnych narzędzi marketingowych.

Załóżmy, że chcesz przeprowadzić webinarium. Zwykle używałbyś następujących narzędzi:

Zwykle użyjesz Eventbrite. Możesz zastąp go wbudowanym doopoll na własnej stronie internetowej.

Aby zaprezentować slajdy, których normalnie używasz PowerPoint lub Keynote. Możesz zastąp je slajdami informacyjnymi w doopoll.

Normalnie próbowałbyś nawiązać kontakt z Ankiety Zoom, ankiety Microsoft Teams lub Mentimeter. Z łatwością zastąp je doopollem i pokaż wyniki w czasie rzeczywistym.

Po wydarzeniu zwykle wysyłasz AnkietaMałpa ankieta do oceny. Możesz łatwo zastąpić to doopoll.

doopoll to zoptymalizowana pod kątem konwersji platforma ankiet, która pomoże Ci uzyskać 3 razy więcej odpowiedzi.

Zwykle zapłacisz 680 USD rocznie, ale tylko przez ograniczony czas możesz uzyskać dożywotni dostęp od 49 USD jednorazowo.

Skorzystaj z oferty do wyczerpania zapasów!