BerryCast to aplikacja, która umożliwia jednoczesne nagrywanie ekranu, kamery i dźwięku, dzięki czemu możesz tworzyć filmy online, które pasują do wyjaśnień osobistych.

Wystarczy kilka kliknięć, aby nagrać niesamowite filmy, aby wszyscy byli na tej samej stronie.

BerryCast łączy nagrywanie ekranu, wewnętrzne i zewnętrzne nagrywanie dźwięku oraz nagrywanie z kamery aby jak najbardziej zbliżyć się do osobistej prezentacji pomysłów online.

Wyjaśnij złożone koncepcje, stwórz szczegółowy samouczek lub spersonalizuj komunikację e-mailową z klientami i klientami.

W końcu ograniczysz błędy i nieporozumienia do minimum dzięki nagraniom ekranu i filmom, które szybko przekażą Ci Twój punkt widzenia.

Korzystaj z nagrań ekranu, aby udostępniać szczegółowe wyjaśnienia i utrzymywać wszystkich na tej samej stronie.

Chcesz wysłać film instruktażowy dotyczący produktu lub wizualnie odpowiedzieć na szczegółowe pytanie e-mailem? Z BerryCast to pestka!

Po prostu nagraj swój film i udostępnij go w Outlooku, Microsoft Teams lub przez swój unikalny adres URL BerryCast Twoim klientom lub kolegom z zespołu.

BerryCast nie wymaga żadnych umiejętności technicznych — wystarczą trzy kliknięcia i jesteś na dobrej drodze do nagrania niesamowitego instruktażu lub filmu wprowadzającego.

Popraw współpracę i wsparcie dzięki szczegółowym nagraniom ekranu, które pokazują widzom dokładnie to, co masz na myśli.

Wszędzie tam, gdzie pojawia się skomplikowany wątek e-mailowy lub rozwlekłe wyjaśnienia przez telefon, BerryCast jest po to, aby wykonać ciężkie zadanie.

Dostarczaj swoim klientom spersonalizowane aktualizacje dotyczące ważnych projektów lub daj im własny, szczegółowy samouczek dotyczący Twojego produktu lub platformy.

Będziesz mógł przenieść swoje prezentacje sprzedażowe na wyższy poziom dzięki filmom wideo, które będą towarzyszyć Twoim kontaktom e-mailowym!

A jeśli chodzi o nauczanie, BerryCast przoduje w dostarczaniu pełnych lekcji, dostarczaniu rozwiązań i wyjaśnień dotyczących zadań oraz oferowaniu wizualnej i werbalnej informacji zwrotnej dla studentów.

Utrzymuj projekty na bieżąco dzięki aktualizacjom wideo dla klientów, które wizualizują, gdzie jesteś w procesie.

Korzystanie z tradycyjnego programu do spotkań wideo do nagrywania siebie może działać w mgnieniu oka, ale BerryCast został stworzony specjalnie do nagrywania ekranu i wideo.

Możesz nagrywaj jednocześnie wideo, dźwięk i ekranreplikując osobiste prezentacje w epoce społecznie zdystansowanej.

Dla osób, które boją się kamery, istnieje również możliwość wyłączenia tego przedniego aparatu i po prostu nagraj swój ekran z dźwiękiem.

Pozbądź się zamieszania i zwiększ produktywność dzięki dynamicznym obrazom i dźwiękom, którymi możesz dzielić się z kolegami z zespołu, wysyłać do klientów i nie tylko!

Z łatwością nagrywaj i udostępniaj niezapomniane filmy, aby doładować i zoptymalizować komunikację.

Dzielenie się złożonymi pomysłami i koncepcjami nie powinno być grą w zgadywanie, rozgrywaną w wielu e-mailach i rozmowach telefonicznych. (Myślę o liczbie od 1 do 6000.)

Czasami potrzebujesz tylko elementu wizualnego i ludzkiego dotyku, który towarzyszy pokazaniu ekranu.

Teraz możesz poprawić komunikację asynchroniczną i dodać stylu swoim interakcjom online dzięki przyjaznej dla użytkownika aplikacji do nagrywania ekranu, która jest dziecinnie prosta.

Uzyskaj dożywotni dostęp do BerryCast już dziś!

PS Dowiedz się, jak korzystać z BerryCast jak profesjonalista, oglądając naszą powtórkę z seminarium szkoleniowego tutaj: Powtórka z webinaru!