Amelia jest w pełni zautomatyzowaną specjalistką WordPressa od spotkań i rezerwacji wydarzeń, która pracuje dla Ciebie przez całą dobę.

 

Amelia pracuje 24/7 do pomóc klientom wybrać idealną usługę lub wydarzenie i zarządzać ich płatnościami.

Dodatkowo wysyła wiadomości tekstowe w czasie rzeczywistym przypominać klientom o spotkaniach i wydarzeniach oraz informować pracowników o wszelkich odwołaniach.

Dzięki zautomatyzowanemu środowisku rezerwacji na poziomie przedsiębiorstwa zobaczysz głębokie zmiany w produktywności przy niewielkich zmianach w procesie pracy.

 

 

Wielokrotnie nagradzany projekt interfejsu użytkownika Amelii przewyższa samego WordPressa. Z niewielką lub zerową krzywą uczenia się możesz stworzyć markowe doświadczenie dla Twoich klientów w mgnieniu oka.

Intuicyjny back-end pozwala dostosuj kolory wtyczki Amelia i bez wysiłku dodaj agenta rezerwacji do swojej witryny.

Opisy usług mogą obejmować czas trwania, pracowników, pola niestandardowe, galerie zdjęć, a nawet dodatki, którymi mogą się zająć Twoi klienci, co pozwala zaoszczędzić czas na odbieranie połączeń telefonicznych i e-maili.

Jeśli chodzi o wydarzenia, ludzie mogą łatwo rezerwować wydarzenia jednodniowe lub kilkudniowe wszystko wyświetlane w przejrzystym kalendarzu ze zdjęciami i opisami.

Możesz także skonfigurować wydarzenia cykliczne na zapleczu, więc ni musisz wykonywać tej pracy dwa razy.

 

Skorzystaj z pełnego elastyczność planowania konfigurując indywidualne harmonogramy pracowników, czasy buforowe i święta specjalne.

A nawet Amelia synchronizuje się z Kalendarzem Googledzięki czemu Ty i Twoi pracownicy możecie być na bieżąco ze wszystkimi swoimi spotkaniami.

Masz wiele lokalizacji? Żaden problem! (I idź!)

Amelia pozwala skonfigurować dostosowany harmonogram dla pracowników co pozwala na różne lokalizacje i usługi!

 

Amelia chce tego, czego Ty chcesz: maksymalnej prostoty i wygody dla Twoich klientów.

I dotrzymują tej obietnicy dzięki opcjom rezerwacji grupowych, kreatorowi rezerwacji krok po kroku i interfejsowi wyszukiwania.

Za kulisami, Amelia prowadzi ewidencję każdego klienta dając Ci pełny dostęp do ich przyszłych i przeszłych spotkań.

Spostrzeżenia na tym się nie kończą: śledź wyniki swojej firmy z raportami finansowymi i wykresami KPI związanymi z konwersją.

 

Kiedy jesteś najgorętszym biletem w mieście, zarządzanie rezerwacjami może przeszkodzić w przepływie pracy i sprawić, że poczujesz się jak na marginesie.

Możesz nadal żonglować zapytaniami telefonicznymi i e-mailowymi, dbać o płatności i dostarczać przypomnienia tekstowe w czasie rzeczywistym…

Możesz też skorzystać z jedynej asystentki, która gwarantuje to wszystko: Amelii.