Crove App to generator dokumentów online, który oszczędza czas, automatyzując proces tworzenia powtarzalnych dokumentów biznesowych.

Koniec z marnowaniem czasu na ciągłe edytowanie tych samych dokumentów. Będziesz w stanie spraw, aby Twoje szablony PDF i DOCX były inteligentne dodając zmienne i logikę warunkową.

Użyj edytora szablonów, aby utworzyć szablon od podstaw — po prostu przeciągnij i upuść zmienne i warunki bezpośrednio na dokument!

Możesz również prześlij swoje istniejące szablony PDF lub DOCX bezpośrednioa następnie wstawiaj zmienne i logikę warunkową, aby były inteligentne.

Edytor szablonów

Twórz szablony dla wszystkich dokumentów biznesowych, korzystając ze zmiennych i logiki warunkowej.

A jeśli nie jesteś jeszcze gotowy na tworzenie własnych szablonów? Crove daje dostęp do gotowych szablonów w galerii szablonów.

Zaprojektowane przez profesjonalistów z Twojej branży, możesz edytować gotowe szablony dopasowane do własnych potrzeb.

Zapisz wszystkie utworzone szablony we własnej bibliotece szablonówwięc wszystko, co musisz zrobić, to wyszukać potrzebny szablon dokumentu.

Szablon

Uzyskaj dostęp do galerii szablonów dokumentów i zapisz wszystkie szablony w swojej bibliotece.

Twórz wieloetapowe formularze z logiką rozgałęzień przeciągając i upuszczając pola do odpowiedniej sekcji.

Domyślnie Twoje formularze będą połączone z Twoim szablonem, więc możesz generuj dokument zgodnie z definicją w szablonie po każdym wypełnieniu formularza.

Aby wygenerować dokumenty, po prostu udostępnij link do formularza innym i poczekaj, aż ich odpowiedzi zaczną się pojawiać.

Kreator formularzy

Twórz wieloetapowe formularze z logiką rozgałęzień za pomocą narzędzia do tworzenia formularzy typu „przeciągnij i upuść”.

Uzyskaj dostęp do publicznego interfejsu API, przychodzące i wychodzące webhooki oraz integracje z innymi firmami jak Zapier, Pabbly Connect, KonnectzIT i Integrately.

Korzystając z API, webhooków i integracji, możesz połączyć Crove z prawie każdą aplikacją internetową lub mobilną, aby zautomatyzuj proces tworzenia dokumentów.

Uzyskaj dostęp i zarządzaj wszystkimi dokumentami, które generujesz za pomocą formularza w jednym miejscu na Twoim koncie Crve.

A ponieważ Crove korzysta z chmury AWS, aby Twoje dokumenty były bezpiecznemożesz mieć pewność, że Twoje dokumenty są zawsze chronione.

Integracje z aplikacjami Crve

Połącz Crove z prawie każdą aplikacją internetową lub mobilną!

Czas zerwać z żmudnym, ręcznym obiegiem dokumentów biznesowych. („To nie ja. To ty. I chcę odzyskać moje płyty Mariah Carey”.)

Dzięki aplikacji Crove możesz tworzyć inteligentne szablony i automatyzować obiegi dokumentów bez pisania nawet linijki kodu.

Zacznij automatyzować wszystkie obiegi dokumentów.