EmailBadge to potężne rozwiązanie do podpisywania e-maili dla Ciebie, Twoich klientów lub Twojej firmy.

 

 

Twój podpis e-mail jest jednym z najbardziej niedocenianych kanałów marketingowych, a EmailBadge pozwala generuj kliknięcia do najlepszych treści.

Zacznij od utworzenia podpisu w wiadomości e-mail w ciągu zaledwie kilku minut za pomocą łatwych typów treści typu „przeciągnij i upuść” i przyspiesz proces dzięki profesjonalnie zaprojektowanym szablonom.

Możesz w mgnieniu oka wybierz rodzaje treści, które są odpowiednie dla Ciebie, członka Twojego zespołu lub klienta.

Zaprezentuj swoje najważniejsze informacje kontaktowe i zamień swój podpis e-mail w silnik marketingowy. (Ponieważ „Wysłane z mojego iPhone’a” zdecydowanie już nie jest.)

 

Edytor podpisów e-mail

Dzięki ponad 10 profesjonalnie zaprojektowanym gotowym szablonom możesz w kilka sekund stworzyć piękny i skuteczny podpis e-mail.

EmailBadge zapewnia, że ​​Twój podpis działa również we wszystkich rodzajach skrzynek odbiorczych. (Z jakiegoś powodu niektórzy ludzie nadal mają konta AOL).

Dlatego podpisy EmailBadge są stworzony dla popularnych usług pocztowych, takich jak Gmail, G Suite, iOS Mail i Office 365.

Możesz użyć integracji jednym kliknięciem, aby bardzo łatwo włączyć się do swojego ekosystemu lub po prostu trzymać się starego dobrego kopiowania i wklejania.

 

Integracja i instalacja podpisu e-mail

Zainstaluj swój podpis e-mail w swoim ulubionym narzędziu pocztowym w kilka sekund!

EmailBadge na tym się nie kończy. Twoje podpisy e-mail również będą świetnie wyglądają w starszych skrzynkach odbiorczych, takich jak Outlook 2013, Yandex, Android 4 i nie tylko.

To było rygorystycznie przetestowane w 104 różnych klientach poczty e-mail na urządzeniach mobilnych, stacjonarnych i internetowychwięc na pewno będziesz wyglądać ostro w prawie każdym scenariuszu (coś jak cyfrowy James Bond).

EmailBadge pozwala również twórz i zapisuj wiele podpisów w mgnieniu oka.

Potrzebujesz innego podpisu dla konkretnego klienta? Gotowy. Kolejny dla nowego współpracownika? Nie ma problemu. Prezent urodzinowy dla Twojej babci, która ma wiedzę techniczną? Gotchu.

Po prostu przygotuj to, czego potrzebujesz, a EmailBadge zajmie się resztą.

 

Podgląd wiadomości e-mail z podpisem e-mail

EmailBadge tworzy podpisy, które dobrze wyglądają w ponad 100 klientach poczty e-mail na urządzeniach mobilnych, komputerach i nie tylko!

Twój podpis znajduje się w każdym e-mailu, który wysyłasz, więc nie marnuj okazji, aby pokazać swoją markę, używając zwykłego tekstu (lub, co gorsza, Comic Sans).

Teraz możesz wreszcie tworzyć piękne, skuteczne podpisy e-mail dla siebie, swojego zespołu lub klientów w czasie potrzebnym na zrobienie filiżanki herbaty.

Oczekuj więcej od podpisu w wiadomości e-mail.