Ilekroć musisz udokumentować proces i stworzyć szczegółowy przewodnik krok po kroku, zajmuje to godziny, jeśli nie dni.

Do teraz!

FlowShare Express 1

FlowShare Express 2

FlowShare Express 3

FlowShare daje supermoc do dokumentowania setek procesów na dużą skalę i nigdy więcej nie musi (nigdy) ręcznie dokumentować!

FlowShare to inteligentna i oszczędzająca czas aplikacja Windows, która automatycznie dokumentuje każde kliknięcie procesu oprogramowania, aby bez wysiłku tworzyć piękne instrukcje krok po kroku.

FlowShare działa z dowolną aplikacją internetową lub komputerową na komputerze z systemem Windows. Przechwytuje każde kliknięcie i automatycznie tworzy instrukcje tekstowe dla każdej akcji.

Dodaj proste adnotacje na ekranie, wyróżnij zrzuty ekranu lub dodaj jeszcze więcej elementów wizualnych za pomocą edycji obrazu jednym kliknięciem.

Oszczędź godziny pracy, nie zamazując poufnych danych na poszczególnych zrzutach ekranu, ponieważ FlowShare identyfikuje element, który chcesz zamazać na każdym etapie procesu i jednocześnie zamazuje wszystkie wrażliwe dane.

Gdy będziesz gotowy do udostępnienia nowego przewodnika, wybierz wybrany format eksportu: PDF lub HTML.

Bez względu na to, kto tworzy przewodniki w Twoim zespole, dokumentacja będzie miała profesjonalny i ustandaryzowany wygląd. Używaj go do wdrażania, przekazywania, wsparcia, szkolenia w domu lub wreszcie pokazania rodzicom, jak korzystać z komputera – udostępnij swój Flow!