Kompleksowe rozwiązanie dla wszystkich Twoich potrzeb związanych z tworzeniem wizualnym — natychmiastowa konwersja wytycznych marki na obrazy o wysokiej wydajności — w pełni zautomatyzowana.

Projektowanie spójnych obrazów do mediów społecznościowych, reklam displayowych i marketingu cyfrowego może być uciążliwe.

Tworzenie i dostosowywanie tego samego w kółko jest nudne i niepotrzebnie czasochłonne, co utrudnia nadążanie za harmonogramem marketingowym.

RelayThat rozwiązuje ten problem, zamieniając wytyczne marki w piękne szablony projektowe za pomocą jednego kliknięcia .

Dzięki RelayThat możesz tworzyć 100 razy szybciej, zachowując spójność z pozostałymi materiałami marketingowymi.

 

Błyskawicznie Przekształć Wytyczne Marki W Spójne, Wysokowydajne Obrazy W Jednym Miejscu, Aby Zaspokoić Wszystkie Potrzeby Związane Z Tworzeniem Wizualnym.

Dodaj Zasoby Marki Raz, A Następnie Zautomatyzuj Produkcję Banerów I Wizualizacji W Ciągu Kilku Minut

Po prostu dodaj kolory swojej marki, logo, tekst i RelayThat automatycznie generuje tysiące pięknych projektów w każdym formacie i rozmiarze.

Możesz nawet użyć ich funkcji Magicznego importu. Po prostu dodaj adres URL swojej witryny, a platforma automatycznie zaimportuje styl marki z Twojej witryny.

Możesz łatwo edytować swoją markową treść w edytorze typu „przeciągnij i upuść”, aby mieć pewność, że możesz opublikować wspaniałe projekty w kilka sekund.

Po każdej zmianie wprowadzonej w projekcie marki cała biblioteka układów jest natychmiast aktualizowana. Koniec z marnowaniem czasu na edycję każdego obrazu z osobna.

Jedno Kliknięcie, Aby Zmienić Rozmiar Wszystkich Obrazów

Zmień rozmiar i zremiksuj układy, aby idealnie pasowały do ​​dowolnego kanału reklamowego lub mediów społecznościowych bez dodatkowych poprawek.

Wzbogać Swoje Projekty O Ponad 3 Miliony Obrazów I Ikon Wolnych Od Praw Autorskich

Brak markowych zdjęć lub ikon? Nie ma problemu!

Ciesz się dostępem do 3 milionów obrazów i ikon bez tantiem bez dodatkowych opłat za użytkowanie i dodatkowych kosztów.

Uzyskaj Więcej Kliknięć Dzięki Ponad 2000 Pięknym, Inteligentnym Układom

Inteligentne układy są stale aktualizowane, testowane i ulepszane przez zespół doświadczonych projektantów, którzy tworzą piękne projekty we wszystkich kanałach.

Innowacyjne funkcje RelayThat obejmują również SEO obrazów, układy do promocji książek, makiety urządzeń cyfrowych i układy, które zachęcają widzów do zaangażowania.

Użyj Generatora Nagłówków, Aby Zaoszczędzić Czas I Za Każdym Razem Tworzyć Świetne Kopie

Blok pisarza kotletów karate w mgnieniu oka dzięki wieloznacznym słowom kluczowym, które automatycznie generują idealną kopię!

Zarządzaj wieloma obszarami roboczymi i kampaniami i przełączaj się między nimi jednym kliknięciem.

Uzyskaj dostęp do wyselekcjonowanych bibliotek najskuteczniejszych kombinacji kolorów i czcionek, z których korzystają profesjonalne agencje.

Najbardziej Lubiane Obecnie Oprogramowanie Do Automatyzacji Projektowania Graficznego